Genetika, genetiniai tyrimai

Genetiniai tyrimai - Detalus jūsų paveikslas

Atraskite REVIV genetiką – tai pats tiksliausias ir daugiausiai informacijos suteikiantis DNR tyrimas, kokį šiandien gali pasiūlyti medicinos profesionalai.

DNR testai

Genetiniai tyrimai

MyCore - mityba pagal DNR

645 Eur

Pradėkite savo kelionę jau šiandien ir pasinerkite į sveiką gyvenimo būdą. Pažangusis REVIV genetikos tyrimas suteiks asmeniškai jums skirtą įrankių ir veiksmų planą.

Genetinis tyrimas Grožis

Grožis

895 Eur

Sužinokite, kokią įtaką senėjimui turi jūsų genetika ir imkitės pačių paprasčiausių žingsnių, kurie padės jums visada atrodyti jaunatviškai ir energingai.

Genetiniai tyrimai sportas

Sportas ir mityba

1195 Eur

Pasiekite maksimalius savo kūno rodiklius – perpratus savo kūno atsaką į fizinį aktyvumą, sužinojus jums tinkamiausias maistines medžiagas ir poilsio režimą, tai padaryti itin lengva.

Genetiniai tyrimai grožis

Grožis, svoris ir mityba

1695 Eur

Jaunatviškos išvaizdos paslaptis slypi jūsų DNR. Supraskite, kokią įtaką jūsų išvaizdai bei idealiam svoriui turi genetika.

Genetiniai tyrimai sveikata

Sveikata, svoris ir mityba

2795 Eur

Paprastas DNR tyrimas – tai galingas įrankis, norint įvertinti genetinį polinkį į ligas bei pakoreguoti savo mitybą, kad galėtumėte šių ligų išvengti.

Kaip tai veikia

Surinkite DNR mėginį

Išsiųskite į laboratoriją tyrimui

Gaukite asmeninę tyrimo ataskaitą

Kodėl REVIV?

REVIV genetika – patys tiksliausi šių dienų genetiniai tyrimai, kurių tikslumas siekia net 99.97%.

Mes taip pat esame vienintelė kompanija, ne tik ištirianti jūsų DNR, bet ir suteikianti tolesnę asmeninę konsultaciją po tyrimo, kad galėtumėte kuo geriau panaudoti ir kasdieniame gyvenime pritaikyti gautus tyrimo rezultatus.

Gyvenimo būdo genetika – kas tai?

Priklausomai nuo jūsų genetikos, turėtumėte rinktis jums tinkamiausią gyvenimo būdą. Sužinokite, ką apie jums rekomenduotiną gyvenimo būdą byloja jūsų DNR.

Ką apie jus gali pasakyti genetiniai tyrimai?

REVIV siūlomi 5 skirtingi genetiniai tyrimai, kurie suteiks detalius duomenis apie jūsų mitybą, gerą išvaizdą, svorį, fizinį aktyvumą ir sveikatą. Užsisakykite REVIV tyrimus internete Shop REVIV skiltyje arba oficialiose mus atstovaujančiose klinikose. Gavę DNR testo rinkinį, paimkite DNR mėginį naudodami rinkinyje esančias priemones ir sekite instrukcijas. Detalius rezultatus gausite per keletą savaičių.

Reviv