Genetiniai tyrimai sveikata

Genetiniai tyrimai
Sveikata, svoris ir mityba

Sužinokite, kaip paprastas DNR tyrimas gali padėti nustatyti genetinę susirgimo sunkia liga riziką ir kaip jūsų mityba gali padėti to išvengti.

Kas sudaro tyrimą?

Rizikos veiksniai 35 ligų atsiradimui

Asmeninis mitybos planas

Svorio augimo veiksniai

Maisto netoleravimas

Rekomenduojami maistinių medžiagų suvartojimo kiekiai

Jūsų kūno reakcijos į vaistus analizė

Rekomenduojamos vaistų dozės

Genetiniai tyrimai sveikata

Sveikata, svoris ir mityba

2795 Eur

Mūsų sveikatos analizė nagrinėja genetinę sąlygų, dėl kurių vystosi tokios ligos kaip diabetas ir vėžys, atsiradimo riziką. Genai nesikeičia, tačiau turint genus, kuriuose užkoduota tam tikra liga, nebūtinai reiškia, kad ja susirgsite. Daugumos su ligų rizika siejamų genų aktyvinimui reikalingi tam tikri su asmens gyvenimo būdu susiję veiksniai.

Žinojimas apie genetinį polinkį į tam tikras ligas gali būti labai vertingas. Kai tokie genai analizuojami kartu su genais, susijusiais su mityba, galima sudaryti prevencinės sveikatos priežiūros planą, leidžiantį jums ilgiau išlikti sveikiems.

Atlikus svorio analizę paaiškės, ar esate labiau linkę priaugti svorio dėl angliavandenių ar riebalų vartojimo, kada jaučiatės sotūs, o kada alkani, ir net kiek tikėtina, kad patirsite grįžtamąjį (angl. yo-yo) dietų poveikį. Šie duomenys, kartu su daugiau nei 1000 skirtingų maisto produktų sąrašu, jums suteiks tikslią ir svarbią informaciją, reikalingą norint pasiekti ar palaikyti tinkamiausią svorį.

Mitybos analizė parodo, kaip jūsų genetika lemia tai, kaip jūsų kūnas įsisavina, skaido ir panaudoja tam tikras maistines medžiagas (vitaminus, mineralus, antioksidantus ir kt.) bei maisto ingredientus. Turėdami šias žinias, galime nustatyti individualius mitybos reikalavimus konkrečioms jūsų kūno organų sistemoms ir jums pateikti išsamų bei tikslų rekomenduojamų maistinių medžiagų suvartojimo normų planą.

„Tyrimas, galintis visam laikui pakeisti jūsų gyvenimą! Daugiau nei 110 genetinių variantų analizė jums pateiks unikalias įžvalgas apie tikrąjį jus.“