Genetiniai tyrimai grožis

Genetiniai tyrimai
Grožis, svoris ir mityba

Jūsų DNR – jaunatviškos išvaizdos paslaptis. Sužinokite, kokią įtaką genetika turi jūsų jaunatviškos išvaizdos bei idealaus svorio palaikymui.

Kas sudaro tyrimą?

Jūsų biologinis amžius

Seleno poreikis

Kolageno analizė

Asmeninis mitybos planas

Svorio augimo veiksniai

Maisto netoleravimas

Rekomenduojami maistinių medžiagų suvartojimo kiekiai

Genetiniai tyrimai grožis

Grožis, svoris ir mityba

1695 Eur

Genetiniai tyrimai Grožis, svoris ir mityba – vieni išsamiausių tyrimų, prieinamų rinkoje. Mūsų genai koduoja baltymus, sudedamąsias kūno dalis. Gausiausiai kūne randamas baltymas kolagenas yra svarbus gerai odos išvaizdai ir užtikrina, kad oda atrodytų jaunatviškai ir sveikai. Siekdami tiksliai nustatyti jūsų kūno gebėjimą palaikyti jaunatvišką išvaizdą tiriame genus, susijusius su kolageno skaidymu ir gamyba. Taip pat tiriamas UV apsaugos lygis, uždegiminės reakcijos, kolageno metabolizmas ir detoksikacija.

Šis tyrimas sujungia sėkmingiausius mokslinius ir efektyviausius prevencinius metodus tam, kad galėtumėte sulėtinti senėjimo procesus ir puoselėti savo grožį.

Atlikus svorio analizę paaiškės, ar esate labiau linkę priaugti svorio dėl angliavandenių ar riebalų vartojimo, kada jaučiatės sotūs, o kada alkani, ir net kiek tikėtina, kad patirsite grįžtamąjį (angl. yo-yo) dietų poveikį. Šie duomenys, kartu su daugiau nei 1000 skirtingų maisto produktų sąrašu, jums suteiks tikslią ir svarbią informaciją, reikalingą norint pasiekti ar palaikyti tinkamiausią svorį.

Mūsų mitybos analizė parodo, kaip jūsų genetika lemia tai, kaip jūsų kūnas įsisavina, skaido ir panaudoja tam tikras maistines medžiagas (vitaminus, mineralus, antioksidantus ir kt.) bei maisto ingredientus. Turėdami šias žinias, galime nustatyti individualius mitybos reikalavimus konkrečioms jūsų kūno organų sistemoms ir jums pateikti išsamų bei tikslų rekomenduojamų maistinių medžiagų suvartojimo normų planą.

Šis tyrimas sujungia sėkmingiausius mokslinius ir efektyviausius prevencinius metodus tam, kad galėtumėte sulėtinti savo senėjimo procesus ir puoselėti savo grožį.“