Sportas ir mityba

Pasiekite geriausią sportinę formą, išsiaiškinę savo kūno atsaką į treniruotes ir optimalią mitybą bei poilsį, reikalingą jūsų kūnui dirbti didžiausiu efektyvumu.

Kas sudaro tyrimą?

Raumenų struktūra

Deguonies įsisavinimas

Genetinis atletiškumas

Jėgų atgavimo planavimas

Didžiausio efektyvumo mitybos planas

Sportas ir mityba

1,395 €

Mūsų sporto ir mitybos tyrimas nagrinėja genetinius atletiškumo gebėjimus. Tai jums leidžia pasirinkti geriausią būdą pasiekti optimalius sporto rezultatus.

Įvertiname skirtingų raumenų skaidulų rūšių genus ir nustatome, ar jūsų turimas genetinis polinkis labiau orientuotas į tvirtumo ir jėgos ar į ištvermingumo reikalaujančias veiklas.

Be to, šis tyrimas nagrinėja kūno reakciją į uždegimus ir sužeidimus. Tai padeda nustatyti geriausius išgijimo bei jėgų atgavimo būdus po sunkių treniruočių ar traumų ir nuspręsti, ar po treniruočių kūnas gali tinkamai iš savęs pašalinti toksines medžiagas.

Šios analizės duomenis deriname su konkrečių mitybos genų įvertinimu, kad galėtume nustatyti, kokie maisto produktai iš daugiau nei 1000 skirtingų produktų sąrašo galėtų geriausiai padidinti asmens atletiškumo lygį.

Jeigu esate rimtai nusiteikę pagerinti savo sporto rezultatus, jūsų gyvenime reikalingas šis tyrimas! Šios analizės duomenis deriname su konkrečių mitybos genų įvertinimu.