Megaboost® intraveninė infuzija

Teikiama nauda

Suteikia energijos

Padeda įveikti paros ritmo sutrikimus

Stiprina imuninę sistemą

Miniboost Intarveninė terapija
vanduo

Megaboost® intraveninė terapija

Mūsų gerai žinomos „Megaboost®“ intraveninės terapijos priemonės – tai pagerintas „Myers“ kokteilio variantas, sukurtas padėti jums palaikyti gerą sveikatą ir savijautą. Mūsų IV sveikumo terapija naudinga kiekvienam intensyviai gyvenančiam žmogui, norinčiam sumažinti stresą, sustiprinti savo imuninę sistemą ir pašalinti toksines medžiagas iš savo kūno.

Siekdami padėti jums atstatyti sveiką kūno pusiausvyrą, Megaboost® prisotinome mineralais, antioksidantais, elektrolitais, vitaminu B12 ir didele vitamino C doze. Mūsų padedami jauskitės tvirtesni ir energingesni, ir įveikite kelionių nuovargį, paros ritmo sutrikimus ar palengvinkite intensyvų gyvenimo būdą.

Pirmasis ir vis dar geriausias mūsų produktas „Megaboost®“ – tai intraveninė sveikumo terapija, padėsianti atnaujinti energijos rezervus ir palengvinti streso simptomus. Jauskitės gyvybingesni bei pagerinkite savijautą ir iš mūsų klinikos išeikite atjaunėję ir atgavę jėgas.

Ar norite iš savo „Megaboost®“ gauti dar daugiau?
Už nedidelę papildomą kainą galite gauti dar daugiau naudos su…

My Core

Ateitis, kuria verta tikėti.

Kartu su Megaboost® intravenine terapija, „MyCore“ jums suteiks galimybę pasinerti į sveikesnę gyvenseną. Sužinokite visą tiesą apie tai, kaip veikia jūsų kūnas bei kokie maisto produktai ir kokios maistinės mikromedžiagos geriausios (ir blogiausios), jei norite mėgautis puikiai subalansuota mityba. Šis naujoviškas paketas – tai naujausias REVIV produktų asortimento papildymas, kurį sudaro:

„Megaboost®“ IV sveikumo terapija

Mitybos DNR analizė

Dukart per metus rengiamos gydytojo konsultacijos (galioja 2 metus)

Asmeninis mitybos planas

Užsisakykite terapiją