Hydromax® intraveninė infuzija

Teikiama nauda

Jėgų atgavimas

Elektrolitų balansas

Pieno rūgšties šalinimas

Hydromax intraveninė terapija
h

Hydromax® intraveninė terapija

Hydromax® intraveninė terapija padės jūsų kūnui po treniruotės atgauti jėgas ir greičiau atstatyti prarastus skysčius. Rinkitės Hydromax® ir išnaudokite visas savo kūno galimybes, kad pasiektumėte geriausius rezultatus ir be vargo įvykdytumėte  užsibrėžtus tikslus. „Hydromax®“ terapija ne tik padės prieš treniruotę sukaupti tinkamą skysčių kiekį organizme, bet ir aprūpins jūsų kūną mineralais, antioksidantais ir elektrolitais, reikalingais po treniruotės greitai atgauti jėgas.

Mėgaujatės ilgų nuotolių triatlonų keliamais iššūkiais? Esate entuziastingas (-a) bėgikas (-ė)? Dievinate mišriuosius kovos menus? Mūsų Intraveninės hidratacijos terapija gali padėti jūsų kūnui atgauti energiją. „Hydromax®“ paskirtis – padėti jums atsigauti ir palaikyti optimalią sportinę formą.

„Hydromax®“ organizmo skysčių atstatymo priemonė naudinga ne tik sportininkams, ji taip pat gali sumažinti nudegimo saulėje simptomus. Kad ir kokia būtų skysčių jūsų organizme trūkumo priežastis, „Hydromax®“ intraveninė infuzija jus atgaivins.

Užsisakykite terapiją